Czy horoskop działa na każdego z nas ?

Wiele osób zastanawia się, z czego wynika popularność wróżb, horoskopów, kart tarota. Czy rzeczywiście wiedza tajemna dana jest niektórym? I najważniejsze, dlaczego poszukujemy w Internecie stron poświęconych wróżbom, a w czasopismach horoskopom? Chcemy wierzyć, że mamy wpływ na swoje życie. To odwieczne marzenie każdego z nas. Horoskop będzie działał, jeśli zaczniemy iść  w kierunku spełniania pragnień  i sami nieco pomożemy losowi. A szczęśliwe zbiegi okoliczności zawsze są możliwe. To ingerencja sił wyższych, na którą nie mamy wpływu.

Moc sprawdza horoskopu.

Czytanie horoskopów niektórzy uważają za niegroźną fanaberię. Są jednak osoby, którym zapewniają one poczucie bezpieczeństwa, pozwalają ukoić nerwy czy przygotować się do czegoś ważnego. Horoskopy są sposobem na uporządkowanie rzeczywistości i odpowiedzią na wiele nurtujących człowieka pytań . Zazwyczaj informacje w tego typu przepowiedniach są na tyle ogólne, że potrafimy dopasować daną sytuację do rzeczywistych okoliczności. Dlatego też odpowiedź jest jednoznaczna. Horoskopy działają, jeśli uwierzymy w ich moc sprawczą. Wiele zależy od naszych wyborów i decyzji. To one determinują ludzkie życie. Prawdą jest jednak, że los niektórym sprzyja, innym nie.

Powiedz, spod jakiego znaku zodiaku jesteś?

Osoby, które dość sceptycznie podchodzą do wróżb i horoskopów przyznają jednak, że ludzie spod określonych znaków zodiaku posiadają swoiste cechy charakteru. Wodnik ceni wolność i jest indywidualistą. Panna jest uporządkowana i ambitna. Każdy znak zodiaku można w ten sposób opisać i odnieść do konkretnych, znanych nam osób lub do nas samych. Przypadek? Data urodzenia potrafi specjalistom od magii i wróżenia powiedzieć wiele na temat danej osoby. Nawet sceptycy muszą przyznać, że świat nadnaturalny i przewidywanie przyszłości to nie tylko jeden z rodzajów społecznej manipulacji.

Horoskopy działają, jeśli uwierzymy w ich sprawczą moc.  W wielu przypadkach pozwalają nam podjąć ważną decyzję i odważnie spoglądać w przyszłość.

Autor

  • Urodzony 1985 roku w Kaliszu. W liceum prowadził kółko plastyczne oraz współpracował jako fotograf z lokalną gazetą. Interesuje się jazdą na rowerze, oglądaniem anime i ligą hokejową. W wolnym czasie ludzi spędzać czas na łonie natury.

2 komentarze

  1. Horoskopy działają pod warunkiem, że zostały opracowane przez fachowego wróżbitę. Jeśli je pisany pod konkretną osobę to jak najbardziej jest warty uwagi. Zresztą sama dziedzina jaką jest astrologia jest trudna i łatwo trafić na kogoś, kto się po prostu nie zna.

Leave a Reply