Gdzie wybrać się na wakacje rodzinne w Polsce?

Szukając odpowiedzi na pytanie, gdzie można wybrać się na wakacje rodzinne w Polsce, często natykamy się na typowe odpowiedzi: góry albo morze, ewentualnie jeziora. Jeśli jednak szukamy czegoś innego, to w naszym artykule znajdują się odpowiedzi na pytania o alternatywne miejsca wypoczynku. W końcu wcale nie musisz odwiedzać tych samych miejsc.

Nałęczów.

W Nałęczowie, wśród lasów znajduje się ośrodek wypoczynkowy stanowiący wersję domków na drzewie. Trzy domki są połączone ze sobą wygodnymi przejściami, posiadają ogrzewanie elektryczne, oraz bogate wyposażenie. Także dla małych dzieci udostępniono łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienkę i nocnik. W cenie noclegu znajduje się śniadania. Dla dzieci można wypożyczyć rowerki i przyczepki. Właściciele domków organizują różne wycieczki i warsztaty .

Mielno.

Kolejny ośrodek przyjazny dzieciom znajduje się w Mielnie. Znajdują się tutaj domki na wodzie wyposażone w kuchnię. Domki zwodowano na jeziorze Jamno, gdzie można uprawiać różne sporty wodne. Właściciele wypożyczają kajaki, pontony, rowery wodne, a dodatkową opłatą jest objęta motorówka.

Pasjonaci sportów wodnych z pewnością będą zachwyceni szkoleniem żeglarskim. Najmłodsi mogą korzystać z plaży z placem zabaw i boiska. W ofercie znajdują się także odkryty basen, kolekcja książek i planszówek.

W Mielnie można korzystać także z Hebals & Spa – kompleksu kolorowych domków na plaży i drzewach. Dla dzieci przygotowano basen i plac zabaw oraz park linowy. Dodatkową atrakcją jest piękna okolica. Rodzice mogą zrelaksować się w SPA i saunie kominkowej.

Bieliny.

Siedlisko Wellness i Spa w Bielinach jest bardzo atrakcyjnym miejscem na spędzenie wolnego czasu z dziećmi. Atrakcją Bielin są domki glampingowe, czyli rozkładane wozy taborowe z sauną, kominkiem, łazienką i kuchnią. Obok przyhotelowych trawników znajduje się dwuhektarowy ogród oraz łączka dla najmłodszych z monitoringiem. Oprócz tego są plac zabaw, boisko, basen ogrodowy, chata solna, ruska bania i zewnętrzna siłownia.

Do atrakcji organizowanych przez właścicieli można zaliczyć spotkania z czarownicą dla dzieci, ogniska, grille opiekunkę dla najmłodszych na czas pobytu w bani lub na sesji masażu.

Krzywcza.

W tej miejscowości niedaleko Przemyśla znajduje się Hobbitówka. Chatka wykonana z surowców naturalnych z prysznicem, dwoma sypialniami i salonem z kominkiem. Co prawda nie ma w niej telewizji, za to właściciel przygotował różne rozrywki dla dzieci;: zabawki, książeczki, kolorowanki hamak, basenik i piaskownicę.

Osoby dorosłe mogą wypożyczyć sprzęt wodny do wzięcia udziału w spływie wodnym. Zgromadzeni na miejscu przewodnicy mogą zabrać was na wywieszkę.

Autor

  • Urodzony 1985 roku w Kaliszu. W liceum prowadził kółko plastyczne oraz współpracował jako fotograf z lokalną gazetą. Interesuje się jazdą na rowerze, oglądaniem anime i ligą hokejową. W wolnym czasie ludzi spędzać czas na łonie natury.

2 komentarze

  1. Z dziećmi najlepiej jest spędzić czas w nadmorskich kurortach wypoczynkowych. Takie lokalizacje sprzyjają spacerom i różnym aktywnościom. Dzieci mogą spędzać czas zarówno w parkach rozrywki, jak i na przykład w stadninie koni albo agroturystyce.

Leave a Reply